“Приготувати їжу нема де”: частина жителів Іршавщини майже тиждень живе без газу

уряд встановив гарантовану ціну на газ фото

Понад 2500 тисяч дворогосподарств на Іршавщині майже тиждень сидять без газу.

Ще минулого понеділка, 22 серпня, у селі Кушниця через шквальний вітер сталася аварія. Тут дерево впало на газопровід середнього тиску.

Наслідки швидко ліквідували, а от газопровід потребує капітального ремонту. Тож 2551 дворогосподарство та ще 51 побутово-комунальний об’єкт у селах Кушниця, Лисичово, Бронька та Суха вже шосту добу залишаються без газопостачання.

Спочатку завершити ремонтні роботи планували до п’ятниці, 26 серпня, а от тепер обіцяють відновити газ у понеділок, 29-го.

Місцеві кажуть, що якби не ця аварія, то й газопровід не ремонтували б. Ситуація в населених пунктах через тривалу відсутність газу вкрай напружена.

“Газопровід вже був у дуже плачевному стані. Закарпатгаз про нього забув, а якби не було цієї аварії, то його б точно ніхто не й відремонтував”, – розповідає Голосу Карпат житель Кушниці Михайло .

“Обіцяли відновити газ у п’ятницю, тепер кажуть – у понеділок. А в понеділок що скажуть, у середу?! У нас електричної плитки нема, приготувати їжу нема де… На гарячу воду – газова колонка, то й вода у нас тепер лише холодна”, – ділиться Іванна із Сухої.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *