Придбаний за 2,5 млн. грн. евакуатор все ще простоює (ВІДЕО)

евакуатор простоює мільйони гривень фото

Евакуатор простояв без діла вже рівно рік.

Рівно рік тому влада Ужгорода рапортувала про придбання новенького евакуатора, який обійшовся платникам податків у 2,4 млн. грн.

Тоді ужгородці невдоволено писали, що така радість влади від цієї покупки є незрозумілою, бо придбали не медичне обладнання для лікарні чи новітню техніку для навчальних закладів, а купили засіб покарання ужгородців за неправильно припарковане авто і при цьому не запропонувавши жодного варіанту щодо вирішення проблеми з паркуванням.

Через три місяці після покупки евакуатора журналісти звернули увагу, що він так і не використовується. Як виявилося, існують юридичні проблеми з його оформленням.

І ось пройшов рівно рік з часу придбання дорогого евакуатора і він все ще не експлуатується. І все через ті таки юридичні проблеми, які влада Ужгорода так і не може вирішити. І знову ж таки дивно, як ці проблеми вдалося вирішити в Мукачеві, де евакуатор успішно виконує свої функції.

Коли запрацює евакуатор?

Евакуатор, придбаний Ужгородською міськрадою ще рік тому, майже за 2 мільйони 400 тисяч гривень, досі так і не працює за призначенням. Автомобіль поставлено на облік, проте він простоює на території АТП.

Publiée par 21 Ужгород sur Lundi 11 novembre 2019

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *