Представники ЗКО НРУ, за участі громадськості, вшанували світлу пам’ять о. Августина Волошина

Представники Закарпатської крайової організації Народного Руху України фото

Представники Закарпатської крайової організації Народного Руху України, за участі громадськості, вшанували світлу пам’ять о. Августина Волошина в м. Ужгород, до 82-річчя проголошення Карпатської України

14 березня 2021 р., в рамках заходів з урочистого відзначення 82-гої річниці проголошення державної незалежності Карпатської України (14 – 15.03.1939), представники Закарпатської крайової організації Народного Руху України ушанували світлу пам’ять о. Августина Волошина, Президента Карпатської України (1939 – 1944), Героя України (посмертно) в м. Ужгород.

Цього дня уповноважені представники крайової організації РУХу піднесли корзину із живими квітами до пам’ятника о. Августину Волошину (набережна Незалежності) та пам’ятний віночок до меморіальної дошки на будинку по вул. Августина Волошина в м. Ужгород, де у довоєнний період проживав Августин Волошин з дружиною Іриною Петрик-Волошин.

Участь у поминальних заходах також прийняли уповноважені представники Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатської крайової «Просвіти», Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух», українських військовослужбовців, добровольців та волонтерів.

Пресслужба ЗКО НРУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *