Померла відома жінка-фітотерапевт Оксана Ганич

Померла відома жінка-фітотерапевт Оксана Ганич фото

На 89-му році життя померла перша докторка медичних наук на Закарпатті Оксана Ганич. Вона була засновником та керівником єдиного в нашій країні Науково-дослідного інституту фітотерапії.

Про сумну звістку повідомили у прес-службі Ужгородського Національного університету.

Ця легендарна жінка написала понад 350 наукових робіт, 15 монографій і видала понад 20 підручників. Оксана Ганич була великою патріоткою України, а її батько – Микола Мандзюк – був послом Сойму Карпатської України, а мати – Ганна Мандзюк – керувала соціальною спілкою Карпатської України.

Оксана Ганич була творчою людиною і понад 20 років була диригентом хорової капели студентів УжНУ, та медичного факультету, написала музику до численних народних пісень, коломийок. Нагороджена орденом Княгині Ольги (2000), відзнакою «За гуманізм» Союзу Чорнобиль України, медалями «За трудову доблесть» та «Ветеран праці» та численними грамотами.

“Громадянська панахида-прощання з проф. Ганич Оксаною Миколаївною відбудеться з дотриманням карантинних вимог у п’ятницю, 24 липня, о 14.00 в ритуальному будинку на Кальварії (Ужгород),” — інформує Тарас Ганич на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *