Полковник з Ужгорода очолив підкомісію ДЕК у Національній академії сухопутних військ

Полковник з Ужгорода очолив підкомісію ДЕК фото

У Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочала роботу державна екзаменаційна комісія (ДЕК).

Цього року її очолює заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з територіальної оборони генерал-майор Анатолій Баргилевич. У перший день роботи екзаменаційної комісії на базі Міжнародний центр миротворчості та безпеки відбулось організаційне засідання її членів із керівництвом Національної академії.

Як зазначив заступник начальника академії з навчальної роботи полковник Олексій Красюк, переважна більшість курсантів-випускників здобудуть освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», ще близько пів сотні вихованців вишу отримають дипломи магістрів. Для оцінки рівня знань курсантів створено 25 підкомісій, переважну більшість яких очолюють офіцери з бойових частин, в які, зокрема, і будуть скеровуватися для проходження подальшої служби молоді лейтенанти.

Приємно, що одну з підкомісій очолює наш земляк полковник Микола Журавльов.

Цього року робота ДЕК має низку особливостей. Через заходи із протидії поширенню коронавірусної інфекції серед військового колективу, ось вже більше ніж два місяці старшокурсники готуються до екзаменів на полігоні. Тут, у полях, вони проходили посилену підготовку, насамперед вдосконалювали свої командирські навички і готувалися до прийняття посад у військах. Паралельно сідали за книжки, аби пригадати і деякі теоретичні знання, які їм стануть у пригоді як під час самих іспитів, так і в подальшій служби.

До слова, на отримання диплому з відзнакою та золотої медалі претендують 11 курсантів, ще близько 70 є претендентами на диплом з відзнакою. Найбільше відмінників навчається на факультеті бойового застосування військ.

Уже сьогодні курсанти-випускники почнуть складати іспити і, власне, покажуть, на що вони здатні.

Слід зауважити, що вперше проведення урочистого ритуалу випуску молодих лейтенантів запланована не в стінах видового навчального закладу у Львові, а на полігоні. І це теж особливість, яку внесла боротьба з COVID-19.

Пресслужба Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *