Поліція Закарпаття запрошує на роботу

поліція запрошує на роботу фото

У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області оголошено черговий конкурс на заміщення вакантних посад у різних підрозділах. Загалом налічується 34 вакансії.

З 18 грудня в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області розпочався черговий конкурс на заміщення вакантних посад у різних підрозділах та службах обласного управління та територіальних відділів (відділень).

Загалом поліція області має потребу в 34-х нових працівниках. Зокрема, оперуповноважених, дільничних офіцерів, поліцейських відділення комунально-експлуатаційного забезпечення Центру забезпечення ГУНП, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських роти конвойної служби, роти поліції особливого призначення, молодших інспекторів-кінологів Кінологічного центру.

На молодих працівників поліції очікує першопочаткова заробітна плата в розмірі, залежно від підрозділу, 9000-12000 гривень, перспектива професійного та кар’єрного зростання, реальна можливість отримання житла за пільговими умовами, відшкодування орендованого житла тощо.

Якщо ви маєте бажання поповнити великий та дружній колектив правоохоронців Закарпаття, то звертайтеся щодо участі в конкурсі для вступу на службу в поліцію в управління кадрового забезпечення ГУНП області (м.Ужгород, вул.Ракоці,13) та в кадрові підрозділи відділів і відділень поліції на місцях.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *