Після доби випробувань. 20-й маршрут.

автобус 20 фото

Напевно, новини про появу в Ужгороді нових автобусів вже не є актуальними, оскільки були опубліковані практично на всіх популярних інтернет ресурсах, що освітлюють життя міста. Але ми спробуємо піти трохи далі і розповімо про враження перших людей, що скористались цими автобусами, а також вкажемо на деякі корекції 20-го маршруту.

Насамперед зазначимо, що тепер кінцева зупинка 20-го маршруту знаходиться за декілька десятків метрів від тієї, що була раніше. На даний момент автобуси зупиняються навпроти Хімічного факультету УжНУ. Це, скоріш за все, зроблено для зручності водіїв автобусів і щоб зменшити затори, що можуть бути викликані зупинкою такого довгого транспорту.

Після доби випробувань. 20-й маршрут.

Після доби випробувань. 20-й маршрут.

Після доби випробувань. 20-й маршрут.

Ось декілька думок перших пасажирів:

– я взагалі думаю, що хороший громадський транспорт – це є запорука успіху міста, розвитку міста, туризму особливо. Це комфортні, великі автобуси. Хотілося, щоб їх було більше насправді в місті, тому, що місто потребує. Також хочу особливо відзначити синій колір,- дуже приємний, благородний, тому, що от жовтий, як щойно поїхав, він занадто різкий, неприємний оку. Хотілось, щоб було побільше таких комфортних, затишних, гарно розмальованих.

– зручні, великі, багато місця. А в тих малесеньких постійно було тісно.

– зручний, просторий, теплий. Можна зимувати.

– автобус красивий, ніхто на зупинці не залишиться, кожний повезеться.

– зручно. По-перше, такий транспорт потрібен Ужгороду. У нас єдиний обласний центр, де ходять такі от малі маршрутки. А так – дуже гарно. Треба подякувати місту.

– ми дуже задоволені. Щоб всі такі автобуси були. Особливо зимою, коли двері не зачиняються, то краще, щоб були такі автобуси, щоб було тепло і хороші водії. Але і щоб від пенсіонерів пільги не забирали. Це також дуже важливо.

Після доби випробувань. 20-й маршрут.

Ось графік руху маршруту №20, взятий із офіційної сторінки Ужгородської міської ради у соціальній мережі Фейсбук:

Після доби випробувань. 20-й маршрут.
Нагадаємо, що ще 7 таких красенів незабаром буде їздити по маршруту №18: Новий район <-> БАМ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

11 коментарів для “Після доби випробувань. 20-й маршрут.”

 1. Хочуть ціни підняти на маршрутки до 8 гривень. Нехай самі їздять на цих красивих автобусах.

   
  1. Не тільки 8, а 8-12 гривень. Хоча по факту напевно вище 7 гривень не піднімуть, бо занадто буде високо..

    
   1. Остання така інформація і була, що по 7 гривень. Хоча вже люди збираються бойкотувати і ходити пішки, або підбирати один одного на власних автомобілях.

     
   2. Їхав сьогодні сьомим маршрутом по Берчені зранку. По швидкості вийшло довше, ніж йшов би пішки. І для чого такі автобуси? Ну, хіба хворим або тим кому важко ходити.

     
 2. Підкажіть, будь-ласка, чи вже можна відслідковувати ці автобуси онлайн по gps? Бо щось не можу знайти де це можна робити.

   
  1. Так, 20-й маршрут вже точно можна відслідкувати на карті і gps. Надіємось водії не вимкнуть таку можливість, як було декілька разів до цього раніше.

    
  2. Правду Вам підказують. 20-й маршрут вже можливо відслідковувати на карті онлайн.

    
 3. А що з вісімнадцятим маршрутом? Ніби обіцяли вже давно, що теж будуть нові автобуси, а їх все ще немає..

   
  1. Вчора запустили 18-й маршрут. Правда поки що тільки три автобуса виділили. До кінця тижня обіцяють запустити 7 автобусів.

    
  2. Є вже оновлена інформація по вісімнадцятому маршруту. На жаль кажуть, що з 10-ти автобусів на маршрути виходять тільки половина, оскільки нема шоферів, які готові працювати по 12 годин за зарплати 9000 гривень на місяць.

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *