Підприємці, які обурені новими карантинними обмеженнями, йдуть до голови Закарпатської ОДА

Підприємці обурені новими карантинними обмеженнями фото

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні знову зустрівся з підприємцями, які в місті працюють насамперед у закладах громадського харчування.

Нагадаємо, в суботу на зустрічі в Боздоському парку йшлося про прийняте напередодні рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яким в області, а тому й в Ужгороді, обмежили час роботи кафе, барів, ресторанів до 22 години.

Сьогодні на зустрічі на набережній Незалежності міський голова повідомив: на засіданні міського штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій прийнято рішення звернутися до регіональної комісії ТЕБ та НС про перегляд рішення щодо заборони роботи закладам харчування після 22 години та відновлення роботи громадського транспорту у вихідні.

На запитання підприємців, мер зазначив, зокрема, що хоч у місті значні ненадходження до бюджету, планується винести на найближчу сесію питання про тимчасові пільги для бізнесу, скажімо, скасування орендної плати за літні тераси біля закладів громадського харчування.

Богдан Андріїв запропонував підприємцям створити ініціативну групу, до якої увійдуть 4-5 людей. Він разом із ними сьогодні о 18:00 піде на зустріч із головою Закарпатської ОДА Олексієм Петровим.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *