Патрульна поліція святкує.

Патрульна поліція зброя фото

Сьогодні о 12-й годині за київським часом відбулось святкування патрульною поліцією Закарпаття своєї третьої річниці. Святкування відбулось на площі Народній перед будівлею ОДА, – біля пам’ятника Тарасу Шевченку. На святкування було запрошено всіх мешканців міста, як дорослих так і дітей. Дорослі змогли потримати в руках зброю, бронежилети, а також задати питання співробітникам поліції. Діти, в свою чергу, мали можливість прийняти участь у різноманітних конкурсах і покататись на патрульних автомобілях.

Також у всіх бажаючих була можливість одягнути спеціальні окуляри, що імітували алкогольне сп’яніння і спробувати пройтись по прямій лінії. Не всім це вдавалось зробити з першого разу.

Патрульна поліція окуляри фото

Нагадаємо, що це вже третій рік нас оберігає нова поліція. В той же час думки ужгородців про якість роботи поліції різняться.

Патрульна поліція розбір фотоПатрульна поліція автомат фото

Патрульна поліція реєстратор фото

Патрульна поліція діти фото

В більшості випадків відгуки ужгородців про нову поліцію позитивні, але серед них буває і негатив. Ось деякі з них:

  • трошки краще, правда, що так. Бачила, що знімають з проїжджої частини автомобілі, які порушили ПДР. Тепер спокійніше, здається, у місті, ніж було раніше. Немає п’яних, немає хуліганів, значить відчувається, що працює поліція.
  • дивлячись на їхню роботу певним чином не можу сказати, що покращилось, оскільки вони дивляться за цим пассивно, нейтрально. Коли наприклад різна молодь п’є, курить, то вони нічого не кажуть їм.
  • є якісь позитиви, є якісь негативи. Але думаю, що в даний час цілком адекватно відноситься народ до поліції.
  • я їм довіряю. Бачу, що молоді, енергійні люди, законодавство знають. Вони стали якісь ближчі до народу, можна поговорити з ними.

патрульна поліція авто фото

Патрульна поліція авто грузове фото

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Один коментар для “Патрульна поліція святкує.”

  1. Було цікаво, але цього року дуже було мало людей на святкуванні. Можливо через холод. Влітку, коли на Театральній площі святкували, то ужгородців рази в два точно було більше.

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *