Оновлюють стадіон “Автомобіліст”

Оновлюють стадіон Автомобіліст фото

Відтепер огорожа стадіону “Автомобіліст” в Ужгороді стане окрасою вулиці Капушанської. Тут завершуються опоряджувальні роботи. Напередодні міський голова обласного центру Закарпаття Богдан Андріїв (на знімку) оглянув роботи з благоустрою території.

– Викладення доріжок із ФЕМ-плитки, озеленення вже завершують, встановлено – вперше на цій спортивній арені – вловлюючі сітки за футбольними воротами, – розповідає очільник міста. – Це останні штрихи оновлення “Автомобіліста”: поступово, за кілька останніх років тут замінили, зробили відповідними до сучасних стандартів футбольне поле, бігові доріжки, роздягальні, місця для глядачів, оновили систему освітлення та збудували паркінг. Відчувається, що все це потрібно ужгородцям: із самого ранку і до пізнього вечора на “Автомобілісті” тривають заняття, тренування учасників команд, спортивних секцій і тих, які підтримують хорошу фізичну форму, дбають про здоровий спосіб життя.

До речі, стадіон розташований поруч з великим спальним районом. Тому охочих позайматися фізичною культурою тут завжди вистачає.

Василь НИТКА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *