Онлайн послуги пенсійного фонду (ВІДЕО)

онлайн пенсія фото

Онлайн сервіси Пенсійного фонду України стають все більше доступними для користувачів. Для зручності створений портал електронних послуг, спектр отримання яких у режимі онлайн зростає.

Особливо актуально це під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу в країні. Аби закарпатці могли скористатися сервісами Пенсійного фонду і отримати послуги, не виходячи з дому, наші журналісти звернулися за роз’ясненням в Головне управління установи у Закарпатській області. Фахівці розповіли про те, що необхідно краянам для цього.

Веб-портал, онлайн-послуги, електронний підпис, електронна справа тощо – все це інструменти роботи Пенсійного фонду у онлайн-режимі. Проте для більшості закарпатських пенсіонерів незрозумілі речі.
Веб- портал електронних послуг Пенсійного фонду запрацював ще минулого року. Це дало можливість обслуговувати клієнтів дистанційно. А під час карантину у зв’язку з епідемією коронавірусу онлайн режим роботи відділень став особливо актуальним, адже послугу можна отримати, не виходячи з дому.
Нещодавно додали ще одну онлайн послугу – автопризначення пенсій. При настанні пенсійного віку, людина заповнює анкету на автопризначення, вводить свої дані і прикріпляє скан – копії документів. Поки працюють у тестовому режимі. До прикладу, вже прийнято заяви від 5 закарпатців.
Аби зайти на портал пенсійного фонду і скористатися онлайн сервісами, треба мати комп’ютер або смартфон, доступ до інтернету та електронний цифровий підпис.
Зараз працюють над оцифруванням трудових книжок та пенсійних справ. Галина Маслякевич каже, технічне забезпечення усіх 14 підрозділів Пенсійного фонду у Закарпатті – на високому рівні.
При впровадженні змін працівники Пенсійного фонду проходять онлайн навчання. Варто звернути увагу, що під час карантину змінився графік роботи відділень Пенсійного фонду.
Працівники пенсійного фонду закликають краян, враховуючи карантинні заходи, переходити на онлайн режим. Це дозволить пришвидшити надання послуг, не виходячи з дому, уникнути черг у відділеннях та вбереже здоров’я!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *