Олександр Садварій презентує Romantic в місті

В Ужгороді буде Romantic від Олександра Садварія фото

Голос Карпат, заслужений артист України Олександр Садварій у рамках мистецького проекту «Sunday performance» презентує своїм шанувальникам емоційно-піднесену, романтичну концертну програму про ніжність, кохання, захоплення та натхнення.

9 лютого о 16.00 в Ужгороді можна буде почути концертну програму Олександра Садварія «Romantic». Ведуча – Ольга Донецька. Казкову, мрійливу атмосферу створять також солістка філармонії Анастасія Вишневська, вихованка медико-реабілітаційного центру «Дорога життя» Юляна Кастран, ансамбль «Закарпатські візерунки». Керівник – Оксана Хижун.

Олександр Садварій (тенор), заслужений артист України, соліст-вокаліст Закарпатської обласної філармонії. Музикант працює як в класичному, так і в естрадному жанрах. Сольний репертуар складають твори українських, закарпатських та зарубіжних авторів.

Виконавець неодноразово гідно представляв мистецтво краю на найпрестижніших сценах України (Національний палац культури «Україна»), брав участь у міжнародних мистецьких проектах (Німеччина, Франція). Член журі мистецьких конкурсів та фестивалів. Здійснює активну концертну діяльність на Закарпатті та за його межами.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *