Охоронці агенства “Зодіак” побили журналіста “Новин Закарпаття” Романа Сенишина

приватна охорона зодіак фото

Про це повідомив сам потерпілий на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”. Журналіст розповів, що охоронці перегородили рух його авто, силоміць витягли його з машини і завдали удару в обличчя, мотивуючи напад тим, що він ніби то їх раніше “підрізав”.

Роман також розповів, що поліцейські, які прибули на місце події, стали перевіряти його статус, замість відбирати покази про напад.

“Сьогодні зі мною трапився неприємний інцидент – їхав на роботу в “Новини Закарпаття” на перехресті вулиць Станційна – Мукачівська (перший переїзд) почув за власним авто звук клаксона, я поглянув в дзеркало заднього виду побачив позаду автівку марки Хюндай охоронного агенства “Зодіак”. Я собі поїхав далі й зупинився вже перед перехрестям – Руська – Анкудінова з метою звернути на вул. Руську, аж раптом “Хюндай” Зодіаку, перетинає мені дорогу, блокує мені проїзд – з неї вискакують двоє бодігардів й з перекошеними від злості мармизами прямують до моєї авто. Я з здивуванням опускаю передня скло дверей авто й питаю: “В чому справа?”, як раптом з матюками охоронець-бугай відкриває з силою дверці мого авто й з криком “Ти сука мене підрізав!” завдає удару в обличчя. Далі ж обоє сідають в своє авто й швидко їдуть…Мої дії: доїхав в шоці до роботи – метрів за 200 від події викликав копів, написав заяву! Цікаво, що коли писав заяву поліцейські довго розглядали мої посвідчення журналіста й казали, що вони прострочені і я не журналіст. На що сказав: “Ви зараз не мій статус вияснюйте, а пишіть покази”. Що далі буде поінформую, — написав Сенишин.

Охоронці агенства “Зодіак” побили журналіста “Новин Закарпаття” Романа Сенишина

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *