Один з лідерів російської нацменшини Закарпаття засудив дії росії (ДОКУМЕНТ)

Один з лідерів російської нацменшини Закарпаття засудив дії росії (ДОКУМЕНТ)

Після початку відкритої агресії росії проти України та оголошення повномасштабної війни, громадяни України, представники національних меншин, ієрархи всіх конфесій, політики, громадські діячі, активісти та інші активно долучилися до опору та обороноздатності свої Батьківщини від окупанта.

За час війни, вже лідери угорської, словацької, польської, ромської, румунської національних меншин Закарпаття звернулися до світових лідерів та країн сусідів з відкритими зверненнями та висловили прохання підтримати Україну та її мешканців у боротьбі з російським ворогом.

Днями, до вказаних лідерів долучився керівник Ужгородського товариства російської культури Кривошапко Володимир Володимирович, який також засвідчив свою підтримку Україні та закликав країни партнери допомогти озброєнням, щоб наші захисники мали змогу дати гідну відсіч ворогу, захистити свою країну від подальшого кровопролиття та розрухи.

Просимо світових лідерів надати гарантію безпеки мирним жителям, зберегти критичну інфраструктуру, відвернути загрозу екологічної та техногенної катастрофи в Україні, яку несе російський окупант.
Не дамо російському ворогу загарбати нашу Батьківщину, велика вдячність військовим ЗСУ та іншим правоохоронним структурам, які бережуть мир та дають достойну відсіч російському ворогу. Слава Україні!

Один з лідерів російської нацменшини Закарпаття засудив дії росії фото
Один з лідерів російської нацменшини Закарпаття засудив дії росії фото 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *