Очевидці “вирахували” винуватця ДТП (ВІДЕО)

Очевидці вирахували винуватця ДТП фото

Небайдужість громадянина допомогла притягнути до відповідальності винуватця ДТП 🚨

📌 8 травня, близько 12-ї години патрульні отримали виклик про автопригоду на площі Петефі в Ужгороді. На місці події з’ясувалося, що водій невідомого транспортного засобу зачепив бампер автомобіля Mazda та зник з місця події.

Небайдужість громадянина допомогла притягнути до відповідальності винуватця ДТП 🚨

Небайдужість громадянина допомогла притягнути до відповідальності винуватця ДТП 🚨📌 8 травня, близько 12-ї години патрульні отримали виклик про автопригоду на площі Петефі в Ужгороді. На місці події з’ясувалося, що водій невідомого транспортного засобу зачепив бампер автомобіля Mazda та зник з місця події.Незабаром, патрульні отримали запис з відеореєстратора, який було зроблено небайдужим громадянином. На відео чітко видно момент із зіткненням автомобілів. Крім того, очевидець запам’ятав водія, що скоїв ДТП, марку автомобіля порушника та реєстраційний номер.У підсумку, на винуватця ДТП було складено відповідні адміністративні матеріали. Зокрема, ст.122—4 (залишення місця ДТП) та за ст.124 (скоєння ДТП) КУпАП.Щиро дякуємо громадянину за небайдужість! 👏Разом з вашою допомогою — ми сильніші! 💪#ПорядокЦеТи #ZakPatrolPolice #патрульнаполіція

Publiée par Патрульна поліція Закарпатської області sur Vendredi 15 mai 2020

Незабаром, патрульні отримали запис з відеореєстратора, який було зроблено небайдужим громадянином. На відео чітко видно момент із зіткненням автомобілів. Крім того, очевидець запам’ятав водія, що скоїв ДТП, марку автомобіля порушника та реєстраційний номер.

У підсумку, на винуватця ДТП було складено відповідні адміністративні матеріали. Зокрема, ст.122—4 (залишення місця ДТП) та за ст.124 (скоєння ДТП) КУпАП.

Щиро дякуємо громадянину за небайдужість! 👏
Разом з вашою допомогою — ми сильніші! 💪

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *