Невдалий старт закарпатців у Кубку України з футзалу

старт закарпатців у Кубку України з футзалу фото

«Ужнет» – чемпіон Ужгородської футзальної ліги минулого сезон. Цьогоріч, крім участі в обласних змаганнях, команда заявилася в Кубок України 2022/23.

У першому попередньому раунді закарпатцям випало грати з «Галицькою здобою» із міста Львів.

Перша зустріч цих колективів відбулася на майданчику нашого суперника. На жаль, продемонструвати хороший результат «Ужнет» не зумів. Якщо в першому таймі нашим гравцям ще вдавалося на рівних протистояти «Галицькій здобі» (тривалий час у рахунку зберігався паритет і тільки перед перервою господарі змогли відірватися на відстань двох точних ударів – 3:1), то в другому таймі львів’яни відчутно додали і довели гру до розгромної для себе перемоги з рахунком 10:1. Єдиний гол у складі закарпатської команди забив Віталій Лучин.

Склад «Ужнета» на цю гру: Денис Тренич, Костянтин Багрій, Михайло Костянтинець, Віталій Лучин, Ілля Демидов, Ярослав Ільков, Ігор Мицак, Віктор Рабел.

Базова дата проведення матчу-відповіді – 10 грудня.