«Недостатня активність населення, попри проведену агітаційну роботу». Окупаційна політика в Кадіївці (Стаханові)

Окупаційна політика в Кадіївці фото

Кадіївка (Стаханов) — з 2014 року тимчасово окуповане місто Луганської області.

Самопроголошена влада «ЛНР» ретельно слідкує за культурним розвитком, а, точніше сказати, занепадом міста, але не займається поліпшенням умов життя людей. Наші хактивісти перехопили документи, що висвітлюють стан справ у місті.

У 2016 році українською владою Стаханов було переіменовано на Кадіївку, назву, що належала місту до 1978 року. В «ЛНР» зберігають назву Стаханов.

Про безпеку в Інтернеті розповіли, а про заробітну плату — ні слова. В Кадіївці окупанти проводять політику саме таким чином. Підтвердження тому – документація за зиму 2022 року, де можна знайти дані про низький рівень вакцинації населення і пробіли у графі доходів на виробництвах. Натомість є розширені звіти з проведення просвітницьких заходів і популяризації антифашизму.

З березня 2021 року на окупованих територіях проводилася вакцинація містян з метою протидії COVID-19. Адміністрація Стаханова у зверненні за лютий 2022 до керівника Адміністрації Голови «ЛНР» зазначила, що проблемним питанням залишається недостатня активність населення з вакцинації, попри проведену агітаційну роботу. Виходячи з того, що людям було запропоновано лише вакцину «Спутник-Лайт», низький рівень залучення містян до процедури є очікуваним. Читати далі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *