Не по грі: «Минай» поступається «Ворсклі» у 10-у турі

футбол Минай фото

У матчі 10-го туру Vbet Ліги «Минай» поступився «Ворсклі» – 0:2. Матч проходив в Минаї, але господарями були саме полтавці, які через військову агресію рф змушені домашні зустрічі проводити на Закарпатті.

ВОРСКЛА (Полтава) – МИНАЙ (Минай) – 2:0 (1:0).

Голи: Сефері, 20, Марлісон, 64.

Ворскла: Різник, Зайков, Пердута, Олійник (Степанюк, 81), Сефері, ЧЕСНАКОВ, Кравець, Бацула (Нестеренко, 81), Марлісон, Челядін (Толі, 63), Юрченко (Феліпе, 76).

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Минай: БАНДУРА, Гончар, Горін, Нємчанінов, Трубочкін, Вітенчук (Байдал, 76), Хахльов, Воробчак, Кулієв (Коломоєць, 76), Твердохліб, Вишневський (Колесник, 67).

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: Юрченко, 56, Горін, 66, Твердохліб, 78, Коломоєць, 90+2.

Суддя: Омельченко (Слов’янськ).

29 жовтня. Минай. Стадіон «Минай». Без глядачів.

При рівній грі кращу реалізацію продемонстрували саме підопічні Віктора Скрипника. Номінальні господарі відкрили рахунок першим ударом у площу воріт. Сефері отримав м’яч на правому фланзі, підробив під ліву ногу і пробив у дальній кут – 1:0.

Закарпатці швидко перелаштувались і до перерви створили як мінімум три гольових моменти. Спочатку Олег Вишневський головою бив у дальній кут, але м’яч минув ворота. Згодом оформити автогол міг Сефері. Після кутового м’яч рикошетом від ноги захисника полетів у бік воріт, але Різник зумів врятувати свою команду. Потужно здалеку бив Дмитро Нємчанінов. Воротар зреагував на постріл центрального захисника, але відбив перед собою, а гості не встигли на добивання. Закінчив серію моментів «Минаю» Назарій Воробчак. Хавбек головою бив у протихід Різнику, але не влучив у дальній кут.

Після перерви ситуація повторилась – атакував «Минай», а забили полтавці. Захисники гостей загубили у воротарській площі Марлісона, який в дотик замкнув передачу з лівого флангу Кравця – 2:0.

Останні хвилини гості догравали з двома нападниками – Данило Колесником та Юрієм Коломойцем. У «Миная» було вдосталь часу й моментів, щоб як мінімум забити один гол. Але перервати невдалу для себе домашню серію підопічним Володимира Шарана досі не вдається.