“Не дочекався Дня Незалежності”: в обласному центрі похилився флагшток за шість мільйонів

флагшток похилився Ужгород фото

Про це повідомляють ужгородці у мережі Фейсбук, підкріплюючи інформацію відповідними фото, на яких видно, що нещодавно встановлений флагшток встановлений не рівно.

Його швидкими темпами встановлювали до 30-річчя Незалежності України. Офіційно підняли металічну споруду 12 серпня в на площі Богдана Хмельницького.

Ужгородський флагшток має висоту 30 метрів. Він складається із трьох труб. Виготовлений із нержавіючої сталі, розповів підрядник Іван Куля. На вершині вже встановили малий герб України – тризуб. Прапор, який розмістять на флагштоку, матиме розмір 3,5 на 7 метрів. Все це буде підсвічуватись.

Флагшток спочатку фіксували на арматурі фундаменту, закріпили гайками, — пояснив головний інженер будівельної групи Максим Розколотько.

“Будемо приступати до підключення обладнання до електродвигуна. Важкого не було нічого, але переживали, щоб сама щогла нікуди не “гульнула”, а чітко йшла за краном і стала на шпильки”, — сказав чоловік.

Загальна маса флагштоку складає 4 тонни 800 кілограмів, каже підрядник Іван Куля. За його словами, виготовили флагшток в Туреччині.

“Доставляли його морем, поромом, а сюди вантажівкою доставили 11 серпня, — розповів Іван Куля. — Ми його відвантажили і сьогодні монтували вже на місці. Під малу стелу і під саму конструкцію флагштоку пішло 71 куб бетону. Електрику встановила наша ужгородська фірма, вони підводили сюди освітлення, живлення до флагштоку на 380 вольт”.

Довкола флагштока облаштовують також площу. Завершити роботи планують до 23 серпня. На весь проєкт витратили майже шість з половиною мільйонів: частина грошей з міського бюджету, частину співфінансували з обласного.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *