Названо найнадійніший автомобільний бренд сучасності (РЕЙТИНГ)

найнадійніший автомобільний бренд фото

Авторитетний американський журнал Consumer Reports склав свіжий рейтинг надійності автомобільних марок. У цьому році він підніс сюрпризи. Наприклад, вперше першу сходинку посіла компанія Mazda.

Рейтинги Consumer Reports (CR) в США привертають увагу не менше, ніж подібний звіт від агентства J.D. Power. Підходи у них різні, хоча в обох випадках в основі досліджень лежать опитування сотень тисяч власників. У J.D. Power вважають середнє число проблем на 100 машин (чим їх менше, тим вище марка в списку), а CR на основі аналізу відповідей обчислює умовні бали надійності, від нуля до 100. Американці називають це прогнозованою надійністю, хоча прогноз будується, виходячи з поломок, що вже трапилися.

Журнал прийняв діапазон балів від 41 до 60 за середній рівень по індустрії, виділивши вище і нижче по дві зони (надійність істотно вище середньої, вище середньої, нижче середньої і набагато нижча за середню), відображені в таблиці кольорами. В цьому році червоним довелося відзначити тільки одну марку Lincoln, причому її найсильніше підвела одна модель – Aviator.

рейтинг автомобілів

Передостання Tesla, на думку CR, продовжує відчувати проблеми і з якістю, і з надійністю. В цьому році в провалі бренду ще на дві позиції винен паркетник Model Y. Взагалі, з усіх Тесла в число рекомендованих журналом CR входить тільки одна Model 3. На протилежному краю рейтингу – найкраща з американських марок, Buick, зуміла піднятися відразу на 14 позицій за рік (її виручив старенький Encore з 91 балом надійності).

На думку CR, успіх Мазди, яка зайняла першу позицію, полягає в тому, що вона «консервативно модернізує моделі і уникає впровадження нових ризикованих трансмісій і інформаційно-розважальних систем». Якщо говорити про рекорди окремих моделей, то тут здивував Jeep Gladiator, за якоюсь примхою статистики набрав 99 балів надійності. Але для марки в цілому це нехарактерно, інші моделі Джипа не добираються і до 50 балів, а Jeep Renegade подужав тільки 19.

Але і Renegade надійний в порівнянні з антигероями рейтингу CR 2020: Audi Q8 – 8 балів (при тому, що у A4 і A5 по 86), Tesla Model Y – 5 балів (порівняйте з 53 балами у Model 3), Lincoln Aviator – 2 бали, Ford Explorer – 1 бал і Mercedes-Benz GLE – 1 бал.

Додамо, що бренди Acura, Alfa Romeo, Chrysler, FIAT, Genesis, Jaguar, Land Rover, Maserati, Mitsubishi в рейтинг надійності 2020 роки не були включені через недостатність статистики, що є у редакції CR. Американці вирішили їх просто не ранжувати, ніж виставляти оцінку по малому числу даних.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *