Навчання Служби судової охорони на Закарпатті

Навчання Служби судової охорони фото

Вчора, в Ужгороді на базі Закарпатського апеляційного суду відбулося навчання, що охопило всі сфери діяльності співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області.

Під час навчання вдалося охопити як теоретичні, так і практичні особливості виконання завдань із забезпечення безпеки судової установи. Зокрема, було відпрацьовано правильний алгоритм дій співробітників Служби під час виконання службових обов’язків у більшості можливих ситуацій, що можуть виникнути в ході судового засідання, а також їх суворій відповідності до чинного законодавства.

Далі співробітники Служби опрацювали правила та порядок використання засобів зв’язку, ознайомилися з особливостями їхнього використання, навчалися надавали першу домедичну допомогу умовним постраждалим.

Завершилося навчання відпрацюванням заходів з підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, а також охорони приміщень суду.

Керівництво Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області провело детальний аналіз та розбір результатів навчання особового складу, щоб в майбутньому були враховані всі помилки та неточності.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *