Навчальні заклади в Ужгороді отримали генератори із Німеччини

Навчальні заклади в Ужгороді отримали генератори із Німеччини фото

Навчальні заклади в Ужгороді отримали генератори із Німеччини – їх придбали та привезли благодійники із німецького міста Фюрт Fürth.de.

У грудні делегація із обласного центру Закарпаття на запрошення ГО «Неємія» NGO Nehemiah Ukraine відвідала місто Фюрт у Баварії, очолював делегацію міський голова Богдан Андріїв, у складі делегації були, зокрема, його заступник Вадим Борець, керівник Ужгородського міського центру соціальних служб департаменту соцзахисту міської ради Іван Фленько, очільниця громадської організації «Неємія» Тетяна Мачабелі.

Ужгородці побували з візитом у мерії Фюрта, познайомилися із обер-бургомістром Томасом Юнгом, розповіли, як Ужгород від початку збройної агресії росії проти України приймає та допомагає переселенцям, які виклики долає, якої допомоги потребує найбільше. Богдан Євстафійович розповів і про проблеми з енергопостачанням через постійні масовані обстріли об’єктів енергетики в Україні, попросив німецьких друзів допомогти із генераторами.
Уже цими днями до Ужгорода привезли перші 10 генераторів, які придбали німецькі партнери. Напередодні міський голова Богдан Андріїв, заступник міського голови Вадим Борець, начальниця управління освіти Наталія Баранюк, керівник Центру соціальних служб департаменту соцзахисту Іван Фленько навідалися до «Неємії», куди привезли генератори, поспілкувалися із німцями, які приїхали із гуманітарним вантажем, подякували за допомогу. Учора ж генератори передали у кілька навчальних закладів – школу №8, початкову школу «Престиж», дитячі садочки №№8, 26 та 42, днями генератори отримають і школи №№2, 7, 9 та 12, а також дитсадок №36.
Тетяна Мачабелі розповіла, що у планах привезти ще 10 генераторів різної потужності, частину передадуть і в дитячі будинки сімейного типу.
Ужгородська міська рада, особисто міський голова Богдан Андріїв дякують мерії Фюрта та пану обер-бургомістру Томасу Юнгу за таку важливу допомогу, Райнеру Діетлу – керівнику некомерційної асоціації Space Eye з німецького Регенсбурга, яка допомагає українцям, привозить в Україну гуманітарні вантажі. Саме члени цієї організації доправили в Ужгород генератори. Щира подяка німецькому народові за підтримку України – саме з Німеччини Ужгород отримує найбільше допомоги.
Слова вдячності і пані Тетяні Мачабелі, керівниці ГО «Неємія», за співпрацю, за велику соціальну роботу, яку вона разом із командою проводить у нашому місті і для переселенців, і для соціально вразливих ужгородців.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *