На Закарпатті вакциновано понад 50% працівників закладів загальної середньої освіти

лабораторно підтвердили коронавірус мукачево фото

Питання вакцинації освітян все ще залишається пріоритетним. У разі введення «жовтого» чи «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки працювати зможуть тільки заклади освіти, де щеплення отримали щонайменше 80% персоналу.

Якщо раніше потрібно було пройти повний вакцинальний комплекс та отримати відповідний сертифікат, то зараз достатньо й одного щеплення.

«Найважчим дистанційне навчання є для наших учнів. Ми не можемо допустити, аби другий рік поспіль вони навчалися вдома», – наголосила Мар’яна Марусинець, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Відповідно до даних департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, що були надіслані до МОЗ 2 вересня, першою дозою за тиждень імунізовано 21,2% працівників шкіл, ще 26% завершили курс щеплення, тобто загалом було провакциновано 47,2%.

Станом на 10 вересня у Закарпатті першу та другу дозу вакцини отримали 12 940 працівників закладів загальної середньої освіти, а це 50,5% від загальної кількості персоналу.

Найбільший відсоток щеплень серед освітян у школах Великодобронської сільської (90,8%), Тячівської міської (89.6%) та Міжгірської селищної територіальних громад (89,5%).

Вчителі й технічний персонал можуть імунізуватися у Центрах вакцинації, пунктах щеплення та безпосередньо під час виїзду мобільної бригади у заклад освіти.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *