На Закарпатті місць для госпіталізації хворих на Covid-19 не вистачає

місць коронавірус для госпіталізації хворих на Covid 19 не вистачає фото

У Закарпатській області не вистачає місць для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом. Також вже переповнені всі опорні лікарні першої хвилі.

Про це на брифінгу заявив головний лікар Закарпатської інфекційної лікарні Михайло Поляк. За його словами, така ситуація пов’язана з різким збільшенням хворих на коронавірус, у яких хвороба з тяжким перебігом. Також він зазначив, що в більшості випадків зростання кількості хворих на коронавірус відбувається через те, що не всі вчасно звертаються в медустанови.

Михайло Поляк додав, що лікування від коронавірусу триває близько трьох тижнів, тому можливість приймати нових пацієнтів вкрай низька. Зараз в Закарпатській області приймає хворих перша хвиля. Також вже відкриті друга і третя хвилі, щоб прийняти хворих на коронавірус.

– За ці два тижні, що минули з ослаблення карантину, кількість хворих на коронавірус зросла в рази, ми скоро дійдемо до того, що не матимемо місця для госпіталізації, – сказав Поляк.

20 червня коронавірус в Україні підтверджено у 35 825 осіб. За добу додалося 841 пацієнт. Найбільше нових випадків зафіксовано у Львівській області – 139 пацієнтів. Також високий добовий приріст фіксується в Закарпатській та Рівненській областях – 109 і 83 відповідно.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *