На ринках вже з’явилася цьогорічна полуниця

На ринках вже з’явилася цьогорічна полуниця фото

На ринках Ужгорода вже продають полуницю, яку виростили закарпатці у тепличних умовах. За кілограм стиглих ягід правлять 100-150 грн. Найвища ціна – на добірні.

Зелений ринок на пл. Корятовича. Полуницю продають на декількох торгових точках. Ароматна – пахне так, що аж слина тече.

На початку першого ряду біля входу молодий чоловік у чорній масці торгує різними фруктами. Полуниця у прозорій пластиковій тарі розміщена спереду. Продавець нахвалює свій товар:

– Ягоди з Доброні, файні, добрі, пахучі. Понюхайте і одразу вчуєте, що то наші ягоди. Ті, що взимку продавав із-за кордону, то не мали такого аромату, ані смаку. Так що купуйте і не вагайтеся, – наполегливий такий. За кг править 120 грн.

На другому центральному ряді дівчина в білій масці та окулярах торгує полуницею. Ягоди як намальовані.

– Ягоди з Виноградова. Уже тиждень торгуємо. Ціна впала. Ці великі стиглі по 140, ці – по 120, а ці дрібні – по сто, – показує на товар.

На ринку «Білочка» полуницю продавали тільки в одній торговій ятці. За кг правили 120 грн. Серед покупців полуниця не користується попитом.

– 120 грн. недорого, але без ягід можна обійтися. Купуємо під час сезону, коли дешевше і їмо від пуза та робимо консервації, – розповіла кореспонденту пані Єлизавета.

– Хочеться ягід, але мусай на всьому економити, бо гроші та запаси закінчуються. Ми обоє з чоловіком лишилися роботи, а троє неповнолітніх дітей треба годувати, – зізналася Світлана Василівна.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *