На ринках Ужгорода вже продають яфини

На ринках Ужгорода вже продають яфини фото

На календарі 27 червня, а на ринках Ужгорода та по Інтернету продають яфини вже тиждень. Чорні цілющі ягоди назбирали на Перечинщині. За літр правлять 120-160 грн.

– Сезон яфин відкрили мої онуки, донька та зять 20 червня. Збирали руками за селом Вільшинки. Всі разом назбирали відро. На полонині ще зелені, – розповіла пані Марія. Жінка торгує дарами природи біля хімічного факультету. Літр продає за 140 грн. Каже, що цього року ягоди швидше достигли, як зазвичай, бо надворі сонячна погода, спекотно.

Наразі та торговицях обласного центру в наявності є всі види ягід: суниця, полуниця, малина, порічки, чорна смородина, лохина. Ціни різні – кожен продає, як хоче і може.

Останні два тижні суниця має сталу ціну: сто гривень за півлітровий пластиковий стаканчик. Півлітру городньої малини можна купити за 50 грн. Серед покупців попитом користується чорна смородина. Люди купують по декілька літрів. Готують джем, закатують на компот. Кремезний чоловік пенсійного віку літр чорної смородини продає за 60 грн., на 20 грн. дешевше, як інші продавці. Каже, слава Богу, вродило: зібрав два відра, буде ще чотири.

Полуниці ще досить багато. Відбірна – по 80 за кг, дрібна – 45-50.

Найдорожча ягода – лохина. Кілограм – 400 грн.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *