На філфаці обрали своїх королеву та короля (ФОТО)

місс містер філолог фото

На філологічному факультеті Ужгородського університету відбувся традиційний конкурс-презентація першачків підрозділу, під час якого зазвичай обирають факультетську Міс. Проте цьогоріч організатори урізноманітнили формат свята – обирали вже й Містера. Так-так, вам не почулося! На філфаку тепер є і Міс, і Містер!

Зала «Падіюну» того вечора була заповнена повністю. Звісно, присутнім цікаво було побачити новий формат давнього осіннього конкурсу. Ведучими заходу стали студент відділення журналістики, ведучий програми «Ранок на Тисі» Даніїл Самсонов та студентка кафедри словацької філології Раїса Ізотова. Присутніх привітала деканеса факультету Галина Шумицька:

«Сьогодні наші першокурсники уперше зі сцени заявлятимуть про себе вже як «ужнівці», як «філфаківці», і наш сивочолий філфак знову буде почуватися молодим, завзятим, веселим, драйвовим, творчим. Одне слово, йому буде добре. Уперше в історії факультету наші студенти вирішили збалансувати те, що є такою важливою передумовою життя на Землі, – збалансувати чоловіче і жіноче. Бажаю всім насолоджуватися дійством, любуватися одне одним і любити наш філфак!»

До змагання «Міс та Містер факультету» зголосилися 10 учасників: п’ятірко дівчат і стільки ж хлопців. Окрім конкурсантів, глядачів також розважали народний ансамбль аматорського танцю «Кольори Карпат» з Ужгородського коледжу культури та мистецтв, першокурсники, котрі заспівали пісню про українську мову, КВН-команда «Олів’єшки», студентка українського відділення Нінель Юртин із піснею Jerrty Heil «Вільна каса», Лія Курта – з композицією «Горіла сосна палала», КВН-команда юридичного факультету «Лихие», Софія Бурда, що заспівала пісню гурту «Антитіла» – «Там де ми є», Раїса Ізотова зі словацькою композицією.

місс містер філолог 2 фото

Цього вечора у номінантів були чотири виходи. Під час першого глядачі познайомилися з учасниками, переглянули їхні відео. Друга поява на сцені стала для конкурсантів сумішшю традиційного й модерного: хтось виходив у вишиванці з джинсами, а хтось одягнув худі з вишитим поясом.

Відтак перейшли до інтелектуального конкурсу. Цьогоріч питання ставили присутні. Серед того, що запам’яталося: «Що було швидше: курка чи яйце?», «Що можна приготувати на сто гривень?», «Хто тепер Прем’єр-міністр України?» та «Чому на філфаку так мало хлопців?».

місс містер філолог 3 фото

Не обійшлося й без конкурсу для глядачів, учасникам якого за запальні танці подарували квитки до нічного клубу.

Під українську народну пісню у виконанні Лії Курти «Горіла сосна палала» номінанти вийшли у вишиванках і станцювали вальс. Відтак молодь з’явилася у вечірніх образах: хлопці – у костюмах, дівчата – у вечірніх сукнях.

Так непомітно наблизився й час «Х» – ось і оголошення результатів…

Отож титул «Міс усмішка» надали учасниці під номером 1 Вероніці Хланті, «Міс чарівність» стала Ольга Барановська, титулом «Міс елегантність» нагородили Христину Івасюк, «Міс ніжність» – Євгенію Чонку, а «Міс креативність» – Катерину Мешко.

У хлопців були дещо інші номінації. «Містер стиль» цьогоріч – Анатолій Футинець, «Містером оригінальністю» став Ростислав Габор, номінацією «Містер епатаж» здобув Віталій Лендєл, «Містером харизматичність» відзначили Михайла Лохмана, а «Містером артистизм» – Артура Логойду.

Також обрали «Міс та Містера дружність», а також «Міс та Містера глядацьких симпатій». Перша номінація присуджена Катерині Мешко й Артуру Логойді, друга – Христині Івасюк та Анатолію Футинцю.

Титули «Міс та Містер фото» дісталися Вероніці Хланті та Артуру Логойді.

Першою віце-міс стала Вероніка Хланта, віце-містером обрали Анатолія Футинця.

Перед оголошенням найочікуванішого рішення журі вітальне слово глядачам і творцям урочистого вечора сказав заступник декана з виховної роботи Олег Хававчак. Мабуть, найприємніше авдиторії було почути, що наступний день для всіх студентів факультету – вихідний!.

І от нарешті головні номінації. «Королем та королевою» вечора стали Артур Логойда і Катерина Мешко, які дістали неймовірний подарунок – політ на повітряній кулі. Презент переможцям вручив заступник міського голови Олександр Білак.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *