На автобусних зупинках Ужгорода розміщено схему руху громадського транспорту

На автобусних зупинках Ужгорода розміщено схему руху громадського транспорту фото

На 30 автобусних зупинках додатково розміщено схему руху громадського транспорту Ужгорода збільшеного формату, що допоможе пасажирам краще орієнтуватися в місті.

На схемі зазначено усі міські автобусні маршрути, назви та номери маршрутів, перелік зупинок. Також зі схемою руху, як і раніше, можна ознайомитися на сайті міської ради.

У місті функціонує система GPS-моніторингу, завдяки якій у режимі online пасажири можуть отримати інформацію про рух громадського транспорту. Ресурс розміщений у розділі «Громадський транспорт» на офіційному сайті міської ради за посиланням https://city.dozor.tech/ua/uzhgorod/city.

Компанія, яка надає послуги GPS-моніторингу, розробила та забезпечує роботу мобільного застосунку Dozor City. Тож кожен пасажир має можливість у режимі реального часу отримувати актуальну інформацію про час прибуття автобусів на зупинки, інформацію про маршрути міста, перелік зупинок, через які пролягають маршрути, та інформацію про рух усіх автобусів.

Розклади руху автобусів громадського транспорту, які допомагають завчасно планувати та зменшити витрати часу на очікування автобуса на зупинках розміщені у мобільному застосунку Rozklad.in.ua, на сайті за посиланням https://uz.rozklad.in.ua/ , на офіційному сайті міської ради, а також на інформаційних панелях на окремих автобусних зупинках, інформує відділ транспорту Ужгородської міської ради.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *