“Минай” здобуває важливу домашню перемогу над “Олімпіком”

Минай футбол перемога фото

Підопічні Василя Кобіна більше не займають останньої сходинки у турнірній таблиці.

Враховуючи попередні ігри та результат, цей поєдинок команда розпочала зі змінами у складі та за іншої схеми. У порівняні з останнім виїзним матчем в основі з’явився Попович, Хахльов (опорна зона), Кожанов (правий інсайд), Мілевський (грав під форвардами). З перших секунд діяли за схемою в 4 захисники, 2 опорні, 2 інсайди, який допомагатиме Мілевський та Шиндер на вістрі.

Перший тайм “минайці” почали досить обережно. Підопічні Василя Кобіна розуміли силу суперника і знали наскільки важливо не давати їм простору. «Олімпік» в перші 10 хвилин теж особливо не поспішав до чужих воріт. Перший момент виник саме у гостей – Каргбо протягнув м’яча майже до лицьової, віддав пас на Тейшейру, проте французу не вдалося знову засмутити «Минай» (він забивав нам у першому колі).

Відповідь закарпатців була результативною. Вдалася атака лівим флангом, Малепе точно віддав на Нурієва, Анатолій увірвався у карний майданчик «Олімпіка» і його збивають. Арбітр призначив пенальті, який Нурієв і реалізував! Сьомий гол Анатолія в УПЛ!

На жаль, після голу активізувався «Олімпік». Донеччани посилили тиск на наші ворота, додали агресії в атаці. І їхні дії увінчалися успіхом. З правого флангу послідував точний навіс на камерунця Нкенга і той ударом головою перекинув Поповича– 1:1.

Після пропущеного – гра вирівнялися. Було багато боротьби, виграних та програних підборів, пресингу. «Олімпік» мав дві гострі нагоди, але і Попович, і захисники зіграли надійно. Наші же атакуючі дії «олімпійці» вміло переривали ще на підступах до штрафної.

Так тривало до останніх хвилин тайму. А тоді прийшов наш час. За 3 хвилини до свистка на перерву наше атакуюче тріо Нурієв – Кожанов –Шиндер видало класну атаку: перші двоє вивели останнього на удар, а той прийняв м’яча, розвернувся і пробив – не вистачило зовсім трохи, аби залетіло у дальній кут.

В іншому епізоді ми таки забили. Гравці «Олімпіка» неакуратно зіграли рукою у своїй штрафній під час нашої атаки і арбітр призначив ще один одинадцятиметровий. Анатолій Нурієв з точки робить дубль – 2:1. Восьмий гол нашого футболіста!

Зрозуміло, що після перерви «Олімпік» мав додати і він це зробив. «Минайці» були готові до такого сценарію і особливо розгулятися технічним форвардам з Донецька не давали. Щоправда, пропустити ми могли – в середині тайму міг забивати Каргбо, але виручив Попович, який вчасно вийшов з воріт.

Наша команда розуміла, що кращий захист – це напад, тому з середини тайму «минайцям» вдалося відсунути гру від своїх воріт. До 80 хвилини вдалося декілька разів протягнути м’яча до чужої штрафної, але не вистачило чи то останнього удару, чи то пасу і третій забити не вдалося.

А варто було б, тому що догравали ми гру в меншості. Другу жовту заробив герой матчу Анатолій Нурієв, і останні 7-8 хвилин ми повинні були грати в 10-ох. Проте «Олімпіку» не вийшло витиснути з цього максимум. Одна з причин – шокуюча травма Хамелюка. В боротьбі із Шиндером захисник «Олімпіка» невдало приземлився і отримав дуже важку травму. Настільки, що довелося швидкій виїзджати на поле і забирати гравця. Сподіваємося, що у футболіста все буде гаразд.

Очевидно цей епізод вплинув на футболістів суперника, тому що організувати фінальний штурм у них не вийшло. Плюс закарпатці вже не збиралися відпускати свою перемогу. І таки змогли її відстояти навіть у меншості. У підсумку – третій виграш в сезоні і третій вдома!

Завдяки цьому ми залишаємо останню сходинку в турнірній таблиці і піднімаємося на 12 місце, – повідомляє пресслужба клубу.