Можливі призупинення водопостачання упродовж дня, пов’язані з аварійними роботами

водоканал відсутнє водопостачання фото

Повідомляємо, що упродовж дня працівники дільниці водопровідної мережі будуть проводити аварійно-відновлювальні роботи на водогоні, який проходить по проспекту Свободи (в районі будинку №37).

В зв’язку з цим, протягом виконання робіт, можливі перебої водопостачання на вулиці Капушанській (будинки №25 і 27), Швабська (будинки №58 і 58а) та проспекті Свободи (будики №27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 і 45).

Крім цього, аварійно-відновлювальні роботи будуть проводитись на водогоні діаметром 500 мм, який проходить по вулиці Паризької Комуни, в районі будинку №5. Упродовж проведення робіт, у випадку необхідності, можливе призупинення водопостачання з водозабору “Минай” та НФС №2. В цьому випадку, відсутність водопостачання буде відчуватись по всій лівобережній та, частково, правобережній частинах міста (і оточуючих населених пунктах).

Подачу води, у випадку призупинення водопостачання, буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за можливі тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *