Міні-скульптурки візьмуть на баланс міста (ВІДЕО)

міні скульптурки баланс фото

Яка кількість міні-скульптурок встановлена в Ужгороді – питання наче не важке. Та виявляється містяни точної цифри не знають! Проте однозначно стверджують – це родзинка обласного центру! І мають улюблені локації.

Квести, селфі, фотосесії, екскурсії, персональні сторінки у соцмережах – міні-скульптурки та історичні факти, що пов’язують їх з Ужгородом певної епохи довподоби не тільки місцевим, а й туристам. 45 міні-скульптур наразі встановлено в місті Ужгород. А на території Закарпаття їх вже понад 80! А першою в обласному центрі з’явилася постать Миколайчика на перилах набережної Незалежності біля лінгвістичної гімназії у 2010 році. Досі за популярністю ця міні-скульптурка на першому місці.

Уже стало доброю традицією поповнювати колекцію у рік від 2до 5 статуеток, як правило присвяченим ювілеям. 2021 рік –не виключення. Цьогоріч у планах – чотири нові міні-скульптурки! Потреба у впорядкуванні міні-скульптурок – на часі. Адже досі вони були народним надбанням і фактично нікому не належали, тому ніхто не ніс за них відповідальність. Прикрі випадки зникнення статуеток періодично мали місце, деякі поверталися на місце.
Прохання фахівців з туризму підтримали депутати Ужгородської міської ради і прийняли відповідне рішення на останньому 4 засіданні міської ради 30 березня 2021 року. Доручили управлінню культури провести паспортизацію мініскульптурок, аби після обліку взяти їх на баланс міста. А міні-скульптурна історія Ужгорода та краю буде і надалі розширюватися, приваблюючи туристів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *