Ліквідовано ботоферму, яка під керівництвом РФ сіяла паніку та фейки на Закарпатті – СБУ

хакер інтернет кримінал фото

Загалом, було ліквідовано 5 ворожих ботоферм від Харкова до Закарпаття.

У СБУ повідомляють, що завдяки системній роботі щодо запобігання та знешкодження інформаційної діяльності окупантів, вдалось ліквідувати міжрегіональну мережу ботоферм.

Ботоферми діяли на Закарпатті, у Харкові, Черкасах, Тернополі. Уся агентурна мережа нараховувала понад 100 тисяч фейкових акаунтів.

Інтернет-агенти отримували завдання від російських спецслужб – проводити інформаційні диверсії, розхитуюючи при цьому внутрішню обстановку в Україні.

Фейкові акаунти через соцмережі, в тому числі і заборонені на території держави, поширювали викривлені новини з фронту та дезінформували користувачів щодо повномасштабного вторгнення в Україну, цим самим інспіруючи панічні настрої серед українців.

Під час обшуків у головних офісах ботоферм було вилучено кілька тисяч сім-картки різних мобільних операторів, комп’ютерне обладнання, чорнову бухгалтерію.

Особи, які згідно ст.110 займались посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України будуть притягнуті до відповідальності. Наразі відкрито кримінальне провадження та триває слідство.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *