Книжки п’ятьох закарпатських авторів закуплять для бібліотек України

ОДА презентація книг фото

Як повідомив Український інститут книги, цьогоріч за кошти Міністерства культури до бібліотек України буде закуплено майже чотириста тисяч примірників книг.

Експертне голосування, яке проходило в кілька етапів, подолали 833 назви, по півтисячі примірників з яких будуть закуплені за державні кошти. Уперше цього року при відборі книжок важливою була думка самих бібліотекарів.

Як і торік, у переліку книжок, що надійдуть в бібліотеки, є твори відомих закарпатських авторів. Це книжка мандрів Андрія Любки «У пошуках варварів» (ТОВ «Меридіан Черновіц»), роман Оксани Луцишиної про революцію на граніті «Іван і Феба» («Видавництво Старого Лева»), віршований «Піратський маршрут» Галини Малик («Видавництво Старого Лева»).

Поповняться бібліотечні фонди України і двома книжками Мирослава Дочинця «Діти папороті» та «Історії», що побачили світ у видавництві «Карпатська вежа» та чотирма дитячими повістями Олександра Гавроша – «Музей пригод», «Врятувати Тараса Шевченка», «Героїчні канікули («Фоліо») та «Казки для Елізи» («Навчальна книга – Богдан»).

Усього дев’ять книжок, що побачили світ у видавництвах Харкова, Львова, Тернополя, Чернівців і Мукачева.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *