Клініці, яка анонімно вакцинувала від коронавірусу, заборонили це робити

коронавірус Ужгород інформація фото

Медзаклад “Prevention”, що проводив анонімну вакцинацію, виключили з тих, які проводять щеплення проти COVID. Про це повідомив під час брифінгу Міністр охорони здоров‘я Віктор Ляшко.

“Вчора один заклад в Закарпатській області, який придумав собі процес “анонімної вакцинації” був виключений мною з переліку закладів охорони здоров’я, які проводять щеплення проти COVID”, – зазначив Ляшко

Також за словами міністра, додатково заклад буде ретельно проінспектований ліцензійною комісією на предмет дотримання ліцензійних умов.

Директор приватної клініки “Prevention” та один з ініціаторів проєкту анонімної вакцинації Віктор Петров у Фейсбук прокоментував заяву очільника МОЗ. Як вважає Петров, міністр охорони здоров‘я має “упереджене” ставлення, а також є “некомпетентним”. Також він опублікував петицію за відставку міністра та закликав її підтримати.

Надаємо пост Петрова у повному обсязі.

“Потребую Вашої підтримки в боротьбі з мордором! Наш міністр і Міністерство не знайшло кращої вдячності за пророблену роботу ніж викинути нас зі списку закладів, які проводять щеплення! Причиною цьому стало на мою думку те, що ми підняли на поверхню шалену проблему фальсифікацій та проблему не щеплених громадян, які мають підробні сертифікати! Ми пробували їм допомогти і успішно допомогли, результати роботи чудові, до нас звернулися 1429 осіб, 202 медичні працівника, 107 держслужбовці, 370 освітян, 134 особи релігійних причин, та 8 осіб з закордонним документом. Всі ці люди отримали реальне щеплення з внесенням у систему ЕСОЗ, з дотриманням всіх алгоритмів. Наш міністр на слово анонімність реагує дуже болісно і підписує за резульататами цього Рішення про виключення нашого закладу з переліку тих, що вакцинують. Це після того, як ми виконали понад 20 тис щеплень і ми надавали допомогу в 9 місцях, це ляпас колективу з 300 осіб та мені ососбисто і ми це просто так не залишимо! Я звернуся до депутатів і до обласної ради і до Верховної щоб ми пояснили міністру ті речі які вчать на 2 курсі мед вузів ! На війні, а нас війна з Covid-19 так не роблять! Для того, щоб люди не боялися щеплень має бути максимальне сприяння держави, зараз я звинувачую міністра в некомпетентності і упередженому ставленні, я вважаю він зловживає владою і перевищує свої повноваження і провалює роьоту протиепідемічну! Він не розуміючи складність релігійного складу та особливостей патріархальних сімей на Закарпатті знищує шанси на захист десятки осіб! Я готовий до публічних дебатів з цим чиновником з переляканими очима! Бо він піде а ми залишимося на Закарпатті і кожна смерть від Ковіду людей, які не зможуть щепитися на його совісті!! Підтримайте його відставку, петиція за відставку міністра за посиланням”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *