«Карпати» вдруге не перемогли «Дніпрянку»

Карпати не перемогли фото

У другому матчі 8-го туру чемпіонату України з гандболу в жіночій суперлізі ужгородські «Карпати», на жаль, не змогли знову порадувати власних уболівальників другою вікторією над херсонською «Дніпрянкою».

Після першого тайму рахунок у матчі був – 13:13. Однак, команда гостей у другому періоді зуміла переломити хід поєдинку на свою користь і таки реваншувалася за поразку в першій зустрічі – 22:26. Кращим голеодором у лавах «Карпат» стала Каріна Колодюк, яка закинула в ворота «Дніпрянки» 8 м’ячів.

Турнірне становище команд є таким:

«Галичанка» (Львів) – 26 очок; «Карпати» (Ужгород) – 21; «Реал» (Миколаїв) – 19; «Дніпрянка» (Херсон) – 18; «ТНУ-ДЮСШ 21» (Київ) – 5; «Спартак-Київ» – 3.

Наступну зустріч «Карпати» зіграють майже через півтори місяці на виїзді – 7-8 лютого зі «Спартак-Київ».