«Карпати» поступаються тернопільському ТНЕУ-Енерго

Карпати поступаються тернопільському ТНЕУ-Енерго фото

У чемпіонаті жіночої вищої ліги з гандболу, де виступають вихованки ужгородської гандбольної школи СДЮСШОР-Карпати наші дівчата на арені в м. Тячів, яка вже стала рідною для гандболісток приймали лідера західної групи – тернопільський ГК «ТНЕУ-Енерго».

У першому періоді закарпатки домінували і завершили його з перевагою у два м’ячі – 12:10. Однак, уже в другому періоді юні карпатівки дещо збавили обертів і більш досвідченіші студентки з Тернополя зуміли переломити хід зустрічі й вирвали перемогу – 22:26.

Кращим бомбардиром у складі «Карпат» стала Аліса Петрів, яка закинула в ворота тернопільської команди 11 м’ячів. Тож після 7-ми матчів карпатівки йдуть на третій сходинці з 7-ма очками в активі.