Кардіодиспансперу подарували необхідне обладнання

Кардіодиспансперу подарували необхідне обладнання фото

Громадський активіст, меценат Євген Молнар відвідав кардіодиспанспер з необхідним для медиків обладнанням

Відомий в Ужгороді спортивний меценат та громадський активіст Молнар Євген разом з командою охоронної фірми ”Агенство безпеки СБМ” відвідали сьогодні кардіодиспанспер.

Мета відвідання проста – допомогти медикам та пацієнтам долати недуги, надавши їм необхідне обладнання.

Зокрема на цей раз активіст разом з командою СБМ надали кардіодиспансперу три апарати Боброва та монітор для операційної. Як зауважили самі благодійники, до них звернулися лікарі з Обласного кардіологічного диспансеру з проблемою відсутності необхідного медичного обладнання.

Агентство безпеки СБМ слідує цінностям підтримки та взаємодопомоги у суспільстві. Завдяки активній громадській позиції Євгена Молнара та його особистим контактам з представниками лікарень СБМ має змогу долучитись до благородної справи.

“Чесно кажучи теперішня ситуація в державі мені нагадує 2014 рік, коли почалися бойові дії на сході України і наша армія, на жаль, не була готова до цього…І в підтримку військовим вступила армія волонтерів, яка всебічно надавала підтримку нашим військовим, а це і продукти харчування, спецодяг, взуття, різного роду амуніція і саме важливе – це моральна та психологічна підтримка!Зараз ми бачимо те саме. Люди згуртовуються для підтримки вже армії лікарів, які прийняли удар, у зв‘язку з поширенням пандемії вірусу. Тому наш обов‘язок – підтримувати їх, адже вони піклуються про нас! Шана лікарям і міцного здоров‘я”, – зауважив Євген Молнар.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *