Календар-2020 від ужгородського скансену

календар скансен фото

У 2017 р. Закарпатським музеєм народної архітектури та побуту було започатковано щорічне видання «Музейний календар», щоб на його сторінках популяризувати різні фондові колекції музею та народну культуру Закарпаття.

2020 рік стане важливим в історії та житті ужгородського скансену, адже цього року музей святкуватиме свій 50-річний ювілей. Тож до вибору теми календаря співробітники музею підійшли ретельно та творчо.

На яскравих сторінках календаря можна побачити відтворені ремесла та промисли, якими в давнину займалися наші предки – кушнірство, шевство, писанкарство, гончарство, ткацтво, виноробство тощо. Варто відмітити, що на сторінках календаря не професійні ремісники, майстри чи моделі, а це – частина музейної команди, яка щодня працює над тим, аби музей ставав ще більш цікавим, натхненим та творчим.

Над розробкою календаря на 2020 р. працювали завідувачка відділу науково-освітньої роботи Т. Сологуб-Коцан, старший науковий співробітник відділу Я.Басараб та фотограф Сергій Гудак, повідомили у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *