Кабмін заборонив перебувати на вулицях, у парках, скверах без масок

коронавірус маска фото

Кабмін заборонив перебувати на вулицях, у парках, скверах без масок на територіях, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Зміни внесли вчора, 22 березня, постановою Кабінету Міністрів України №230 до постанови №1236 від 9 грудня 2020 р. Таким чином до обмежень, що діють на територіях із «червоним» рівнем епідемічної небезпеки додали й заборону перебувати «на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно». Цим же документом вчора визначено, що питання роботи громадського транспорту в “червоних” зонах має вирішувати регіональна (обласна) комісія з питань ТЕБ та НС.

Щодо заборони перебування на територіях загального користування без одягнутих засобів індивідуального захисту, то це стосується:
– парків (гідропарків, лугопарків, лісопарків, парків культури та відпочинку, парків-пам’яток садово-паркового мистецтва, спортивних, дитячих, історичних, національних, меморіальних та інших), рекреаційних зон, садів, скверів та майданчиків;
– пам’яток культурної та історичної спадщини;
– майданів, площ, бульварів, проспектів;
– вулиць, доріг, провулків, узвозів, проїздів, пішохідних та велосипедних доріжок;
– пляжів;
– кладовищ;
– інших територій загального користування;
– прибудинкових територій;
– територій будівель та споруд інженерного захисту територій;
– територій підприємств, установ, організацій та закріплених за ними територій на умовах договору.
Використання засобів індивідуального захисту може зменшити поширення коронавірусу. Бережіть себе та своїх близьких, дотримуйтеся карантинних обмежень!

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *