Кабінет Міністрів звільнив голову Закарпатської ОДА Полоскова

Анатолій Полосков голова Закарпатської ОДА фото

Кабінет Міністрів звільнив голову Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Анатолія Полоскова.

Про це повідомляється у рішенні уряду.

Нагадаємо, що 8 грудня президент України Володимир Зеленський призначив Анатолія Полоскова головою Закарпатської обласної державної адміністрації. Він отримав службове посвідчення в Офісі президента.

Довідка: Анатолій Полосков народився 1968 року. У 1997-му закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю “правознавство”. Працював на різних посадах у банківському секторі, займався підприємницькою діяльністю. З 2011 року був директором виноробної компанії.

На початку листопада, як тільки Верховна Рада повернулася до пленарних засідань, міністри почали масово писати заяви про звільнення. 1 листопада від посад відмовилися віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський та віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков. 2 листопада до них приєдналися перший віцепрем’єр-міністр, міністр економіки Олексій Любченко та міністр оборони Андрій Таран. Ще раніше у відставку подав міністр екології Міністр Абрамовський.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *