Із наступного року українці без стажу не зможуть отримувати пенсію, – постанова

гроші допомога сесія фото

Виплати припиняться у січні 2021 року

З 2021 року людям, які досягли 60 років і не мають трудового стажу, перестануть виплачувати соціальну пенсію. Відповідну постанову розміщено на сайті Кабміну.

Так, на соцпенсію мають право ті, кому не вистачає стажу. Згідно з документом, для виходу на заслужений відпочинок в 60 років у 2020 році потрібно мати не менше 27 років стажу. Якщо є від 17 до 27 років стажу, доведеться працювати до 63 років, а від 15 до 17 років – 65 років.

Якщо ж у вас є 15 років стажу, то ви можете претендувати тільки на соціальну пенсію. Однак її виплати припинять у січні 2021 року.

Прописано, що розмір соціальної пенсії повинен компенсувати різницю між тими доходами, які є, і прожитковим мінімумом для непрацездатних (на даний момент – 1 712 гривень). Таким чином, якщо бюджет сім’ї не покриває цю суму, тоді цим займеться держава. За відсутності заробітку як такого держава виплатить повний прожитковий мінімум.

У той же час, якщо людина має другий транспортний засіб і площа житла перевищує 21 квадрат на людину плюс 10,5 квадратів на сім’ю, гроші виплачувати не будуть.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

2 коментаря для “Із наступного року українці без стажу не зможуть отримувати пенсію, – постанова”

  1. Дебелизм. Где взять стаж если работы нет. Заводы позакрывали и разворовали. Частные предпринематели берут на работу но неофициально. Вот и работаю у частника плотит копейки официально не устраивает. .

     
  2. Дали бы людям работу открыли бы заводы если возможно устроится так частником и то они официально ни кого не устраивают. И копейки плотят. Человек работая у частника не имеет не больничного не отпуска

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *