Історична знахідка в Ужгороді.

Бруківка в Ужгороді фото

Під час проведення ремонтно-будівельних робіт в місті, біля транспортного мосту (біля 16-ти поверхівки), робітниками було випадково виявлено під першим шаром асфальту історичну бруківку.

Історична знахідка в Ужгороді.

Активісти, що в той момент знаходились поряд, не дозволили продовжувати ремонт через боязкість втратити історичну частинку міста Ужгород. Наразі роботи призупинені до повного вирішення ситуації.

Історична знахідка в Ужгороді.

Історична знахідка в Ужгороді.

Історична знахідка в Ужгороді.

Історична знахідка в Ужгороді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

8 коментарів для “Історична знахідка в Ужгороді.”

 1. Бачив подібну новину тут на сайті. Там написав, то і тут відпишусь. Там вже декілька днів як ставлять асфальт.

   
  1. Якщо буде такий як поставили на Шумній, то краще б не ставили. Бо там за тиждень після відкриття вже ями почали з’являтись.

    
   1. Якраз сьогодні читав про це. Але будівельники що ставили той асфальт сказали, що це так і передбачено, і завжди такі ями потім заробляють асфальтом.

     
    1. Будівельники щось мусять говорити, щоб себе виправдати. Але якщо зроблять і пішохідну зону, то можливо буде і краще, ніж було раніше. Бо останні роки там вже неможливо було їздити через ями.

      
   2. Все таки на Шумній більше автомобілів їздить, тому там швидше дорога буде зношуватись. Тут переважно ходять пішки, тому будем надіятись, що прослужить довше.

     
    1. Не всі ходять пішки. По тим дорогам багато велосипедистів їздить. Хоча , звичайно, що не варто порівнювати велосипедистів із автомобілями, але багато з них їздять занадто безпечно серед пішоходів.

      
 2. От зараз почнуться заморозки то й подивимось як надовго вистоїть той асфальт. Хоча поки що виглядає непогано, краще, ніж було раніше.

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *