Історія ужгородки, яка хворіла на коронавірус (ВІДЕО)

Історія ужгородки яка хворіла на коронавірус фото

У жительки Ужгорода Оксани Ажнюк та її батьків підтвердили діагноз СOVID-19. Першим у родині занедужав батько. Сім’я пробула на самоізоляції три тижні.

Дівчина вперше почала виходити з дому на початку цього тижня: “Для мене це відчуття відповідальності. Тим, що я вийду на вулицю, можу до когось доторкнутися чи доторкнутися якоїсь поверхні, і до цього хтось доторкнеться. Тому я чекала остаточних моментів, коли мені лікар сказав: “Ти здорова. Іди бачся з людьми””.

На своїй сторінці в соціальній мережі дівчина написала, що її самоізоляція закінчилася. Вона захворіла на коронавірус у червні.

“Для мене було шоком, коли я дізналася про батька. Коли зрозуміла, що в нього коронавірус, то знала, що перехворіємо всі. Тобто в мене не було якихось ілюзій про те, що можна цього якось уникнути. Хоча батько одразу переселився в іншу кімнату, ніби самоізолювався, але я прекрасно розумію, що це неможливо. Якщо ви в побуті з людиною, то, очевидно, перехворієте самі”, — розповідає Оксана.

Легка втома і температура 37, 2 – такі симптоми були в неї. Дівчина каже: “Це та хвороба, яку можна спокійно перенести на ногах. Ти можеш цього не відчути, бо думатимеш, що втомлений після роботи, просто хвилюєшся, і тому така легка втома в тілі. Однозначно, що я досі дотримуюся соціальної дистанції, ношу маску, хоча я вже перехворіла”.

За словами Оксани, всі ПЛР-тести їхній родині зробили безкоштовно, за власні гроші вони купували ліки.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *