Інвестор готовий узятися за облаштування знайденого «підземелля»

підвал Ужгород фото

Тема знайдених в Ужгороді на площі Поштовій підвалів отримує своє продовження. Про це повідомляють у компанії, що веде будівництво на зазначеній ділянці.

Нагадаємо, опісля виявлення підвалу 1 липня цього року будівництво на об’єкті було припинено. У ході розгляду питання міською радою підтверджено, що усі дозвільні документи у забудовника наявні. На місце викликано представників Рятівної археологічної служби (РАС) у Львові, які, провівши обстеження знахідки, підтвердили можливість проведення земляних робіт під наглядом археологів, в тому числі й для виявлення інших підвалів.

Відтак забудовником було укладено договір з Рятівною археологічною службою Інституту археології НАН України на постійний супровід та продовжено роботи.

У ході проведення подальших робіт було виявлено ще одне підвальне приміщення, що було завалене сміттям та непридатне для експлуатації через наявні конструктивні тріщини.

Наразі вже є рішення консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при облдержадміністрації. Як було встановлено експертами, археологічного значення зазначені підвали не мають.

Втім забудовник висловив бажання зберегти знахідку та ініціював відповідне звернення до Ужгородської міської ради: підвальні приміщення знаходяться за межами ділянки, що належить компанії, тому всі подальші кроки повинні відбуватись з погодження місцевих органів влади. Концепція окремого проекту та подальша інтеграція з об’єктом будівництва, завдяки товариству, вже має певну візуалізацію, але потрібно пройти шлях з оформлення передбачених законодавством документів. Інвестор готовий взяти на себе видатки, пов’язані з супроводженням та реалізацією проекту.

Інвестор готовий узятися за облаштування знайденого «підземелля»

Інвестор готовий узятися за облаштування знайденого «підземелля»

Інвестор готовий узятися за облаштування знайденого «підземелля»

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *