Які заклади зачиняють на карантин. Детально

Які заклади зачиняють на карантин фото

В Ужгородській міській раді сьогодні під головуванням міського голови Богдана Андріїва відбулося позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному було питання про тимчасове зупинення з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, роботи об’єктів загального користування, розташованих в Ужгороді.

Богдан Андріїв на початку засідання зазначив, що враховуючи звернення міністра охорони здоров’я України Іллі Ємця до керівників органів місцевого самоврядування щодо обмеження роботи розважальних центрів, закладів громадського харчування, тенденції щодо поширення коронавірусу, вирішили вжити додаткових заходів. Тому від завтрашнього дня, 17 березня 2020 року, в Ужгороді тимчасово призупиняється робота таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування:

– кінотеатрів,
– театрів,
– музеїв,
– галерей,
– бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
– дитячих розважальних центрів та клубів,
– майданчиків, у тому числі спортивних;
– фітнес-клубів,
– тренажерних залів,
– басейнів,
– атракціонів у парках;
– усіх непродовольчих магазинів;
– торговельно-розважальних центрів,
– об’єктів дрібно-роздрібної торгівлі,
– ринків (крім продуктових);
– ресторанів,
– закладів громадського харчування,
– хостелів;
– у готелях – барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;

Робота закладів призупинена наразі до особливого розпорядження міського голови та скасування обмежувальних заходів. Керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності попередять про персональну відповідальність за невиконання розпорядження згідно з чинним законодавством України.

Виняток – продуктові магазини, аптеки, АЗС, керівництво таких закладів має забезпечити попередження скупчення відвідувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *