Як добути знання у великобританському виші, коли ти в Ужгороді

навчання Великобританія Ужгород фото

Безкоштовні онлайн-курси в рамках програми Free digital upgrade надають можливість вивчити певну дисципліну в різних ВНЗ Великої Британії та отримати сертифікат, що підтверджує їх проходження.

Під час опанування англійської мови за професійним спрямуванням туризмознавці УжНУ на британській онлайн-платформі FutureLearn вивчають дотичні до сфери туризму дисципліни, а відтак – діляться здобутими знаннями з колегами-однокурсниками. Таким чином не лише професійну англійську підтягують, а ще й здобувають необхідні знання з інших галузей.

«Таке навчання ми практикуємо уже третій рік поспіль, – розповідає старша викладачка кафедри міжнародних комунікацій Людмила Коваль. – Воно доступне у зручний час, безкоштовне і дає можливість покращити свої знання у кількох сферах одночасно. Нині, коли студенти навчаються уже на третьому курсі, теми для засвоєння вони обирали самі. Приміром, опановували маркетинг, менеджмент, роботу з контрактами чи навіть кліматичні зміни. Тобто те, що їм необхідне для подальшого професійного та особистого розвитку».

Серед пропонованих категорій є бізнес і менеджмент, література, історія, мистецтво, точні науки, мови тощо. Тривалість таких курсів – від 2 до 4 тижнів.
По завершенню онлайн-навчання студенти презентували теми, які опановували, й розповідали найцікавіше з вивченого.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *