Гороскоп на 52 тиждень 2019 року (23.12.2019 – 29.12.2019)

гороскоп 23 грудня фото

На цьому тижні не бажано покладатися на везіння у фінансових і професійних справах. Останній тиждень цього року, ймовірно, буде мати неоднозначне забарвлення, і на протязі тижня багато що може змінитися не в найкращу сторону. Відмовтеся від екстриму, не грайтеся в азартні ігри, рідше беріть участь в суперечках. Перебуваючи на ковзанці (на будь-який слизькій поверхні), рекомендується зберігати максимальну уважність. У пріоритеті тихий, домашній відпочинок. Тим, хто піде на службовий корпоратив, не слід забувати про свою репутацію. Поки що не бажано купувати ювелірні прикраси.

Овен
Овни на цьому тижні ризикують отримати негативну відповідь на якесь прохання. Ймовірно, це змусить переглянути свої відносини з оточуючими. Інших неприємностей, швидше за все, не буде. Проводжаючи 2019 рік, є сенс зайнятися самоаналізом. Складіть плани на нове десятиліття, проаналізуйте на актуальність свої мрії, подумайте, що слід змінити в ставленні до життя. У вихідні дні може статись спонтанне сімейне святкування. Не бажано критикувати друзів або родичів, а також давати комусь із них важкоздійснювані обіцянки.

Телець
У Тельців на цьому тижні може відбутися романтичне або ділове знайомство. Не можна виключати, що робота, бізнес і почуття тісно переплетуться між собою, викликаючи тим самим метушню. Намагаючись у всьому розібратися, не просіть порад у людей, схильних до необ’єктивних роздумів. Тельцям старшого віку буде корисно частіше пересуватися пішки, одягнувшись відповідно до грудневої погоди. Перевірте, чи правильно вибрані подарунки рідним. Не забудьте привітати далекого родича і шкільного друга (хоча б через соціальні мережі).

Близнюки
У Близнюків на цьому тижні передбачається суттєве збільшення списку обов’язкових справ. Є ризик, що доведеться тягнути на собі обов’язки відсутнього партнера по бізнесу або напарника по роботі. Передноворічний аврал може спровокувати велику втому. Не слід шукати порятунок в алкоголі і в інших сумнівних допінгах. Набагато кориснішим буде тривалий сон, неквапливі прогулянки пішки, активні ігри з дітьми, дозвілля в суспільстві розвиваючої літератури. Тим, хто шукає кохання, можна спробувати стосунки з давнім другом протилежної статі.

Рак
Ракам на цьому тижні не судилося зіткнутися з проблемами в професійних справах. Є шанс завершити цей рік з продуктивними результатами. Ракам-підприємцям не рекомендується прямо зараз йти на канікули. Спочатку наведіть повний порядок в справах і поставте біля керма свого підприємства людину, якій повністю довіряєте. На цьому тижні може зрости особиста чарівність у прекрасної половини цього знаку. Вирішивши потішити самолюбство за допомогою невинного флірту, не варто забувати про наслідки (особливо актуально для Раків, вже пов’язаних шлюбом).

Лев
Для Лева на цьому тижні, скоріш за все, складеться вельми комфортна обстановка. Приклавши певні зусилля, можна наблизити професійний успіх, отримати велику премію, почути усну подяку від вищого керівника або отримати призначення на престижну посаду. Трохи менший успіх прогнозується в особистих справах. Не варто довіряти незнайомцям (актуально для Левів-одинаків). Тим, чиї любовні відносини мають значний стаж, не слід забувати про романтику. Подумайте, чим порадувати і здивувати партнера по відносинам.

Діва
Діви на цьому тижні ризикують втратити тонкий духовний зв’язок з кимось із близьких. Ймовірно, це змусить переглянути і подальше майбутнє, і новорічні плани. Не виключені дрібні зміни в професійних справах (наприклад, знайомство з новим колегою або поява симпатії до несімейного товариша(-ки) по службі протилежної статі). Не бажано надмірно себе напружувати в процесі фізичних тренувань або проявляти самокритичність до свого зовнішнього вигляду. Дівам юного віку є сенс обговорити якесь важливе питання в діалозі з представниками старшого покоління.

Терези
Деякі Терези на цьому тижні вирішать приєднатися до сміливців, які борються за соціальну справедливість. Можливо, почнеться іншого роду боротьба (наприклад, спроби відстояти службовий авторитет, бій з конкурентом приватного бізнесу, відбиття нападок з боку примхливого партнера по шлюбу). У вихідні постарайтеся змінити обстановку. Вітаються візити до друзів, спілкування зі старшими родичами, розмови з психологом. Варто перевірити готовність до майбутнього торжества. Можуть порадувати невеликі покупки, досягнення молодших членів сім’ї і заняття творчістю.

Скорпіон
Скорпіонам на цьому тижні слід відмовитися від капризної поведінки. Ця порада подвійно актуальне для тих, на кому лежить відповідальність за групу людей, хто піклується про представників старшого або молодшого віку. Скорпіонам прекрасної статі, всі найближчі дні рекомендується розвивати природну індивідуальність. Є шанс, що одне з знайомств, яке, ймовірно, відбудеться в багатолюдному громадському місці, стане початком тривалих відносин. Бережіть вміст свого гаманця, не довіряйте сумнівним віртуальним порадам і контролюйте калорійність свого раціону.

Стрілець
Стрільці на цьому тижні зможуть зайняти лідируючі позиції і в сімейних, і в професійних справах. Особливо пощастить всім, хто займається творчістю, бізнесом або наукою. У домашніх справах слід якомога частіше звертатися за допомогою до близьких членів сім’ї. Сімейним Стрільцям варто подумати про те, як порадувати партнера по шлюбу (наприклад, подарувавши йому ту саму річ, про яку він довго мріє). Не бажано займатися рекламою чиїхось послуг, давати комусь поради, писати гнівні пости в інтернеті. Юним Стрільцям корисно частіше випускати з рук телефони.

Козоріг
Козороги на цьому тижні отримають можливість довести до розуму якийсь проєкт. Швидше за все, мова про справи, якими займалися всі останні місяці, і які боялися не закінчити до Нового року. Емоційне задоволення обіцяє подарувати і те, що відбувається в стінах домашнього гніздечка. Хтось отримає цінний подарунок від партнера по шлюбу, комусь вдасться запобігти великому конфлікту, хтось знайде шляхи примирення з скривдженим родичем. Не варто конфліктувати з хамським сусідом, порушувати правила дорожнього руху, шукати задоволення в алкоголі і про кого-то злословити.

Водолій
Водоліям на цьому тижні протипоказано демонструвати егоїзм. Сказане особливо актуально щодо внутрішньосімейних проблем. Передбачається ситуація, в ході якої вам і іншим членам сім’ї слід об’єднатися. Не бійтеся звернутися за допомогою до тих, кому самі вже не раз допомагали. На цьому тижні передбачаються успіхи в особистих справах. Можна розраховувати на відповідь «так» від людини, яку хочете назвати партнером по відносинам. Водоліям старшого віку варто забути про вантаж прожитих років. Дозвольте собі дитячу безпосередність і трохи романтики.

Риби
Рибам на цьому тижні не рекомендується довіряти інформації з невідомих джерел. Є ризик, що хтось навмисно спробує зіпсувати відносини всередині вашої сім’ї або захоче обмовити в очах керівництва. В цілому ж останній тиждень цього року, скоріш за все, буде складатися з приємного клопоту. Можна освіжити зовнішній вигляд, створити незвичайне оздоблення вітальні, подумати про те, як зробити перехід в нове десятиліття максимально незабутнім. В процесі покупок не забувайте про обережність і утримайтеся від вживання страв екзотичної кухні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *