Гороскоп на 51 тиждень 2019 року (16.12.2019 – 22.12.2019)

16.12.2019 – 22.12.2019 гороскоп фото

Цей тиждень навряд чи порадує емоційним комфортом і простотою. На порядку денному може з’явитися безліч справ (зокрема тих, яким не приділяли великої уваги протягом року, що минає). Паралельно слід по можливості готуватися до майбутніх урочистостей. Почніть підготовку із свого настрою і з настрою домочадців. Частіше починайте розмови про почуття, не відмовляйтеся дати комусь пораду, навчіться робити красиві компліменти. На цьому тижні можливий успіх в матеріальних справах. Можливо, комусь вдасться позбутися від давнього боргу.

Овен

Деякі Овни на цьому тижні будуть справляти враження суворих, небагатослівних людей. На першому місці, імовірно, будуть професійні та побутові справи. Постарайтеся не образити байдужістю тих, хто чекає на підтримку і ласки. Не виключені неприємності в житті близького члена сім’ї. Деяким Овнам буде доручено шефство над новим колегою або управління невеликим колективом. В особистих справах не вітається авторитарний підхід. Задавши комусь питання, надайте шанс все ґрунтовно зважити. Самопочуття, ймовірно, буде задовільним.

Телець

Тельці на цьому тижні зможуть помітити позитивні зміни в матеріальних справах. Хтось отримає цілком пристойну премію, хтось «проверне» вдалу операцію, комусь вдасться продати непотрібний предмет з вигодою для бюджету. Тельцям юного віку в найближчі дні слід посилитись в усьому, що пов’язано з навчальним процесом. Одинакам цього знаку не рекомендується починати спонтанні відносини (особливо комусь на зло). Не виключена поява в житті людей, з якими пов’язане спільне минуле. Під забороною довге перебування на морозі і азартні ігри.

Близнюки

Близнюки на цьому тижні ризикують допустити помилку в службових справах. Критика, швидше за все, буде негайною. Знаючи цей прогноз, постарайтеся поводитися максимально уважно. В цілому ж цей тиждень обіцяє порадувати теплом дружніх зустрічей, приємними придбаннями, символічними сувенірами та іншого роду подарунками. Є сенс заздалегідь придбати новорічне вбрання, скласти меню сімейного свята або подумати про те, з ким пройде головна ніч цього року (актуально для близнюків не сімейних). Одинакам рекомендується вести себе обачніше при нових знайомствах.

Рак

Раки на цьому тижні можуть відчути велику втому. Якщо немає можливості звільнитися від обов’язкових справ, виконуйте їх в помірному темпі. На порядку денному може постати питання, пов’язане з розпорядженням капіталом або сімейною нерухомістю. Слід з обережністю сприймати поради рідних і друзів. Є ризик, що ці рекомендації виявляться некомпетентними. Поважайте почуття людей старшого і молодшого віку. Тим, хто зайнятий «сидячою» працею, буде не зайвим згадати про спорт. Вихідні бажано проводити, займаючись активним дозвіллям.

Лев

Леви на цьому тижні ризикують випадково зачепити почуття особи з тонкою душевною організацією. Можливо, інцидент відбудеться на роботі і стане причиною напружені стосунки з начальством. Будьте обережніше не тільки в словах, але і в процесі управління транспортом. У найближчі дні, ймовірно, з’явиться можливість поповнити сімейний бюджет. Не виключено отримання цінних подарунків, добрих звісток і кілька вигідних придбань. Не бажано вступати в суперечки зі старшим членом сім’ї, критикувати чийсь наряд або займатися епатажним самопіаром.

Діва

Дівам, ймовірно, вдасться провести цей тиждень, в повній мірі відчувши новорічне диво. Чудеса передбачаються навіть в самих банальних справах. Можливо, знайдеться предмет, з пропажею якого ніяк не змиритесь, буде отримана в подарунок та сама річ, про яку довго мріяли, або на порозі з’явиться людина, до якого маєте велику симпатію. Проявіть підвищений трудовий ентузіазм. Це підстрахує від звільнення та інших незапланованих кадрових перестановок. Дівам старшого віку не рекомендується халатно ставитися до свого організму.

Терези

Терезам на цьому тижні протипоказаний будь-якого роду екстрим. Тихий, спокійний, повільний уклад – ось запорука спокою в основних сферах життя. Проблеми не виключені в дрібницях. Когось підведе друг або напарник, хтось не зможе стриматися від грубості на адресу начальства, комусь не вдасться порозумітися з партнером по відносинам. Весь позитив, ймовірно, зосередиться в матеріальних справах. Є шанс отримати фінансові надходження з неврахованих джерел. Комусь буде вручений цінний презент, хтось зробить велике придбання за вигідною вартістю. У вихідні займіться прибиранням.

Скорпіон

Скорпіони на цьому тижні, швидше за все, не зустрінуть великих перешкод. Кожна з поставлених цілей або завдань буде в повній мірі досягнута. Не виключено, що з’явиться активність від понад динамічного графіку життя. Є сенс приділити час собі, збільшити тривалість сну, частіше гуляти, приймати вітаміни, сходити на масаж або зайнятись водними процедурами. Тим, хто займається творчістю, буде корисно на якийсь час змінити обстановку. Передбачається кілька цікавих знайомств, і одне з них може виявитися дуже корисним.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні не варто пришвидшувати хід якихось подій. Нехай все йде, як йде. Особливо, якщо мова про справи, пов’язані з ризиком або азартом. Поки що Фортуна буде ставитися до Стрільців не надто лояльно. Буде не зайвим приділити увагу побутовим дрібницям, усунути розбіжності з босом, нормалізувати відносини в колі домочадців. Не можна виключати, що в кінці цього тижня надійде прохання або питання, яке викличе велику незручність. Утримайтеся від агресивних методів ведення спору, не зловживайте фаст-фудом і не робіть придбання, що не мають практичної користі.

Козоріг

Козорогів на цьому тижні може підвести хтось із близьких людей. Можливо, з вини цієї особи зірветься досить важливе починання. Є сенс переглянути відносини з близькими. Обмежте спілкування з тими людьми, хто відноситься по-споживацьки, постійно тягне назад або заздрить вашому благополуччю. Варто приділити увагу своєму здоров’ю (особливо актуально для тих, хто недавно переніс якусь недугу або відчуває зниження працездатності). Поки що не кращим чином будуть вдаватися справи, пов’язані з міжособистісної сферою. Не поспішайте робити визнання в почуттях.

Водолій

Для Водоліїв цей тиждень, скоріш за все, буде складатися з нескінченних сюрпризів. Може порадувати чийсь вишуканий комплімент, знаки уваги від людини, якій давно симпатизуєте, цінний подарунок від старшого родича, приїзд шкільного друга, знайомство з елементом романтики. Водоліям, які виховують дитину (дітей), слід відмовитися від шкідливих звичок, а також всього, що заважає вважатися взірцем для наслідування. У вихідні може знадобитися допомога старшому члену сім’ї. Не можна виключати, що доведеться витратити велику суму на дорогі медикаменти.

Риби

Рибам на цьому тижні, ймовірно, будуть вдаватись будь-які справи. Особливо великий успіх передбачається на роботі. Є шанс провести 2019 рік на новій посаді або з більш високим окладом. Не вітаються експерименти в любові і будь-якого роду перевірки на міцність. Обмежте витрати тільки найнеобхіднішим. В кінці цього тижня може з’явитися можливість зробити дорогу покупку за досить вигідною вартістю. Рекомендується віддати перевагу домашньому дозвіллю. Є ризик, що будь-який гучний захід стане джерелом стресу і роздратування. Утримайтеся від довгих прогулянок і алкогольних напоїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *