Голова Закарпатської ОДА візьме участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі

Голова Закарпатської ОДА візьме участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі

У п’ятницю, 4 жовтня, голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко візьме участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі, що відбудеться у Житомирі.
На заході також будуть присутні Президент України Володимир Зеленський та Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.
Під час заходу заплановано перемовини глав держав, де обговорюватиметься широке коло актуальних питань українсько-білоруської співпраці. Також відбудуться засідання ради ділового співробітництва та переговори, зустрічі голів ОДА з білоруською делегацією. Відтак, у рамках Форуму планується підписання низки двосторонніх документів про співробітництво між регіонами України та Білорусі.

До слова, у центрі Житомира розгорнуто великий банер із символікою форуму на місці прапора Європейського Союзу, який свого часу внесли до Книги рекордів України.

На майдані Соборному проходитиме виставка великогабаритної техніки. Крім того, у житомирських університетах відбудуться екофорум, фестиваль науки, технологій та космосу, а також круглий стіл про культуру транскордонних територій.

Прес-служба ОДА

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *