Футбол: “Ужгород” програв тернопільській “Ниві”

футбол Ужгород програв Ниві фото

У поєдинку 9 туру Першої ліги “Ужгород” поступився тернопільській “Ниві”. Закарпатська команда на рівних боролась у першій половині зустрічі, однак у таймі другому не зуміла стримати натиск суперника.

Стартові хвилини пройшли без особливого загострення: команди приглядалися одна до одної. Намагався загрожувати воротам ужгородців Максим Проців на 6 хвилині зустрічі: він пробивав злету, але не влучив.

Протягом перших 20 хвилин гравці “Ужгорода” тричі опинялися на газоні, однак рефері не розцінював ці ситуації, як порушення правил, натомість навіть показав “гірчичник” Василю Пиняшку в одному з епізодів.

На 36 хвилині на хорошій ударній позиції був той таки Василь Пиняшко, однак пробити точно не вийшло.

У таймі другому перший гострий момент створили гості: на 49 хвилині дальній удар від Максима Проціва — вище.

На 59 хвилині ще одна хороша нагода була у “Ниви”: з-за меж штрафної пробивав Ігор Гатала — Михайло Готра перевів на кутовий.

Через кілька хвилин кіпер “ужгородців” знову змушений був рятувати команду: зі стандарту пробивав Ігор Семенина.

А на 68 хвилині Сергій Кисленко, тільки-но вийшовши на заміну, розібрався у штрафному майданчику — 0:1.

Пізніше був дальній удар від Максима Демчука — голкіпер “Ужгорода” знову врятував.

Натиск тернопільської команди ставав дедалі сильнішим, зрештою на 71 хвилині “Нива” подвоїла перевагу в рахунку: дальній удар вдався Андрію Зіню — 0:2.

Заключні хвилини “Ужгород” не зміг нав’язати свою гру та створити бодай якусь небезпеку у воріт супернику. Тож, у підсумку, 0:2 — чергова поразка.

“Ужгород” — “Нива” 0:2